• https://www.facebook.com/kozmikdenge/
  • Kozmik Enerji / Cosmoenergetics
  • Kozmik Enerji Uygulama ve Seminerleri
  • Kozmik Enerji
  • Kozmik Enerji Frekansları / Kanalları
  • ACCESS BARS
  • Hayat Bana Kolaylık, Neşe ve İhtişamla Geliyor
Etkinlik Takvimi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret11003
Site Haritası
Accees Bars Eğitimi İzmir | Accees Foundation
Accees Bars Eğitimi İzmir 
Accees Foundation 


Yılma Emek ile Accees Bars Eğitimi İzmir 

Yılma Emek  ile Accees Foundation 

Bilgi ve rezervasyon >> 0530.0400703

Access Foundation; İçinde yaşamaya zorlandığımız matriksi, yapıyı ve işlevsel gerçekliği öğrenmekle ilgilidir. Bu yapıda yaşamaya devam etmemiz gerekmez, ama diğer insanların işlediği yapıyla nasıl başa çıkabileceğimizi öğreniriz. Bu dört gün diğer herkesin yaşadığı yapı ile ilgili size farkındalık vermekle ilgilidir.

Access Foundation ile insanların sahip oldukları bakış açılarıyla nasıl sıkışıp kaldıklarını, içeriksel evrenlerine nasıl saplanıp kaldıklarını, neleri değiştire bileceklerini  ve nerelerde değişemeyeceklerini görmeye başlayacaksınız. Bu sizin hep uyum sağlayabilmeyi, çıkar sağlayabilmeyi,  kazanmayı ve kaybetmeyi nasıl önleyebileceğinizi gözettiğiniz içerikli evrenden çıkıp seçim, soru, olasılık ve katkıdan işleyebileceğiniz içeriksiz farkındalığa girme seçeneği sunacak.

En büyük kudret bir şeyi ve her şeyi değiştirip dönüştürme yeteneğine sahip olmaktır. Bu sizin işlediğinizi görmek istediğiniz alandır. Başka bir yerden işlemeyi öğreneceğiniz yerdir. Yani oluşturmayı, değiştirmeyi ve de kurmayı ( sürdürmeyi) öğrenmelisiniz.

Bir şey ile ilgili enerji yaratarak onu oluşturursunuz. Fiziksel realitede bunu var ederek oluşturursunuz. Yapmak zorunda olduğunuz günlük işleri yaparak bir şeyleri kurarsınız. Sürdürmek ise daha muhteşem bir hayat oluşturmaya temel oluşturmak için yapmak zorunda olduklarımızdır. Hayatınızda daha çok oluşum meydana gelir, her şeyi baştan tekrar yapmazsınız.

Hayatınızda dinamik değişiklikler yaratmanızı istiyoruz. Ya kendimiz olmakta yanlış bir şey yoksa? KENDİN OL DÜNYAYI DEĞİŞTİR!

OLASILIKLAR SEÇİMİ

Gary douglas ve Dr. Dain Heer tarafından verilmektedir. Özgürleşmek. Yaptığınız seçimlerin farkına varmak, yapmak istediğiniz seçimlerin ve nasıl bir hayat oluşturmak istediğinizin farkına varmakla ilgilidir.

Access Foundation

 Accees Bars
  
433 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın