• https://www.facebook.com/kozmikdenge/
  • Kozmik Enerji / Cosmoenergetics
  • Kozmik Enerji Uygulama ve Seminerleri
  • Kozmik Enerji
  • Kozmik Enerji Frekansları / Kanalları
  • THETA HEALING EĞİTİMİ
  • Theta Healing Eğitim Seminer ve Uygulama
  • ACCESS BARS
  • Hayat Bana Kolaylık, Neşe ve İhtişamla Geliyor
Etkinlik Takvimi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret30098
Site Haritası
SİNERJİ / Synergy Ses Matrislerinin İyileştirici Enerjileri

SİNERJİ / Synergy Ses Matrislerinin İyileştirici Enerjileri

Synergy ses matrislerinin iyileştirici enerjileri, müzik parçaları aracılığıyla size iletilir. Uygulanabilecekleri geniş bir alan yelpazesine sahip olup, yaşamınızı mümkün olan en kısa sürede uyumlu hale getirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olur. Ses matrisleriyle tam teşekküllü bir çalışma için, gerekli ses parçalarını seçen ve onlarla ÇALIŞMAK İÇİN BİR YÖNTEM VEREN bir UZMANIN DANIŞMASI gereklidir. Çalışma yöntemini tanımak için kamuya açık alanda bir dizi ses matrisi sunulmaktadır.

Synergy'nin müzik karışımlarını satın alabilirsiniz - bunlar 40 ila 70 dakika süren çeşitli müzik matrislerinden oluşan özel hazır seanslardır.

Miksler, parçanın başlığına ve açıklamasına yansıyan belirli bir amaca göre çalışmayı amaçlar. Kural olarak, iş, içsel potansiyelin saflaştırılması ve serbest bırakılmasının yanı sıra, niyetlerimizden veya arzularımızdan birinin veya diğerinin yerine getirilmesini engelleyen nedeni gösteren içgörü - içgörü yoluyla gerçekleşir. Bu sebebin idrak edilmesiyle, kısıtlanmış içsel potansiyeli ve yaşam idrak enerjisinin serbest bırakılmasını açan katarsis veya ruhsal temizlik meydana gelir.

Sadece müzik dinlemek hiçbir şey yapmaz. Oturuma tam olarak giriş yapmış ve akışa açık olmalısınız. Bunu yapmak için yöntemi öğrenmeniz veya en azından meditasyon veya kendi kendine rahatlama becerilerine sahip olmanız gerekir. Eğitim olmadan, pist çalışabilir, ancak tam güçte değil ve öngörülen eyleminin açıklanması, uygulayıcının yeteneklerine bağlıdır.

Sinerji - Enerji akışına giremiyorsanız ve parkurun hareketini algılamıyorsanız, EĞİTİME ihtiyacınız var.

Ayakta dururken pistle çalışmak daha iyidir, ancak rahat bir pozisyonda oturabilir veya uzanabilirsiniz. Gözler kapalı, kollar ve bacaklar çapraz değil. Tüm parçayı dikkatiniz dağılmadan tamamen dinleyin. Arka planda müzik dinlemeyin, yani diğer etkinlikleri veya iletişimi kesmeden. Vücutta, göğsün merkezinde ve başın merkezinde meydana gelen süreçlere odaklanın. Günlük işler ve düşüncelerle dikkatinizi dağıtmamaya çalışın.

Detaylı Bilgi için; Aysu Sürücü

>>  05300400703

 SİNERJİ

  
704 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın