• https://www.facebook.com/kozmikdenge/
  • Kozmik Enerji / Cosmoenergetics
  • Kozmik Enerji Uygulama ve Seminerleri
  • Kozmik Enerji
  • Kozmik Enerji Frekansları / Kanalları
  • THETA HEALING EĞİTİMİ
  • Theta Healing Eğitim Seminer ve Uygulama
  • ACCESS BARS
  • Hayat Bana Kolaylık, Neşe ve İhtişamla Geliyor
Etkinlik Takvimi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret30065
Site Haritası

SİNERJİ Nedir?

SİNERJİ Nedir?

Kadim öğretinin yeniden doğuşu.

Kozmik enerji sisteminin yaratıcısı Vladimir Petrov enerji çalışmalarının ileride daha üst boyutta, daha yüksek titreşimlerde devam edeceğini öngörmüştür.

Sentez enerjilerine (4 blok) ve Sinerjiye işaret etmiştir. Petrov yeni sistemlere mecazi anlamda kapıları aralamış, onun yakın öğrencisi, son günlerine kadar hep yanında olan Dmitriy Voyevodin ise bu kapıları açmıştır. Dmitriy Voyevodin yeni enerjileri keşfetmiş, yakın grup öğrencileriyle onları denetlemiş, çalışmış ve bizlere bir armağan olarak sunmuştur.

Günümüzde enerji sistemlerinin rolü tarif edilemez kadar büyüktür. Geçit döneminde bulunduğumuz ezoterik ve bilimsel alemde kabul edilmiş bir gerçektir. Bu geçit döneminde Yeni Dünyanın insanı doğuyor ve Yeni Dünyada güçlü olanlar değil, ona uyum sağlayanlar yaşayacaktır. Uyum sağlamak aynı frekansta olmak demektir. Enerji sistemleri enerji bedenimizin titreşimlerini değiştirerek ve yükselterek bu amaca hizmet etmektedirler.

Kozmoenerji kadim bilgilere dayalı enerjilerle çalışma pratiğidir, insan bilincini genişletir, hayatına iyi yön verir, birçok problemleri çözer, ama insanın ruhsal gelişimine bir yere kadar hizmet eder. Sinerji ruhsal enerji matrislerinden oluşur ve bu enerjileri kalbinin saflığı ve sevgisi kadar alabilirsiniz, çünkü matrislerin kaynağı Yaratıcının nurudur.

Sinerji enerjileri şifacılıkta daha geniş yelpazede çalışır, daha zor problemleri çözebilirler. Genelde üç çalışma alanı belirlenmiştir: Öte tarafa gitmişlerle, (ölmüşlerle) çalışma, varlık ve musallatlar, aile ve soy çalışmaları.

Sinerji matrisleriyle çalıştığımızda onları yönetmiyoruz, sadece açıyoruz ve izliyoruz. Matris kendisi hastalığı veya sorunu bulur ve onunla çalışmaya başlar. Matris varoluşun bütün boyutlarında çalışır. Hastalığın veya problemin nedeni dışarıdan alınmış negatif programlarda, soydan gelen programlarda, kendimizin ürettiği illüzyon programlarda, varlıklarda, musallatlarda saklıdır. Enerjiler bedenin, beynin tüm hücrelerine nüfuz ederek nedeni bulurlar ve onu yok ederler. Neden, çözüldüğünde hastalıkta yok olur.

 

 

Aysu Sürücü – Progressor Of Sinergy