• https://www.facebook.com/kozmikdenge/
  • Kozmik Enerji / Cosmoenergetics
  • Kozmik Enerji Uygulama ve Seminerleri
  • Kozmik Enerji
  • Kozmik Enerji Frekansları / Kanalları
  • THETA HEALING EĞİTİMİ
  • Theta Healing Eğitim Seminer ve Uygulama
  • ACCESS BARS
  • Hayat Bana Kolaylık, Neşe ve İhtişamla Geliyor
Etkinlik Takvimi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret30065
Site Haritası

Theta-HealingTekniği Nedir?

Theta-Healing Nedir?

Theta-Healing Tekniği Nedir

Bizler yaradılışımız gereği içimizdeki duygular ile hayatımıza yön veren bireyleriz. Hayatımıza yön veren bu duygular sevgi, aşk, mutluluk, heyecan gibi olumlu duygular ve ya üzüntü, utanç,öfke,korku ve nefret gibi olumsuz duygularda olabilir. Zihnimiz duygu geçişlerimiz arası farklılığı algılamadığı için bizler hissettiğimiz her duygunun gerçekleşmesi gerektiğine inanır ve çağrışımlarımızı bu yönde sağlarız.  Duygularımızın birçoğu yaşadığımız tecrübelerin hayatımızda ve içimizde yarattığı izlerle oluşur. Diğer bir kısmı ise genetik kodlarımız ve toplumsal düzenin fiziksel ve ruhsal olarak bizlerde yarattığı duygulardır. Theta-Healing Tekniği pratik bir şekilde  bilinçaltımızın derinliklerine inerek ruhumuzun ve zihnimizin kötü oluşumlardan temizlenmesini sağlayarak zihnimizi yeniden programlamamızı ve temiz yaratımlar ile hayat yolculuğumuzda yön vermemizi sağlar.

 ThetaHealing® Tekniği Nedir

Theta-Healing Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarımızı bulmamızı ve zihnimizi yeniden programlamamızı sağlar. Theta-Healing Tekniği gerçeğimizi tekrar yaratmamıza ve dünyada kendi istediğimiz şekilde yaşamamıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerimizi ve inançlarımızı tekrar oluşturabiliriz.

Birçok kişi bu teknikle muhteşem başarılara imza atmış, sağlıkla ve mutlulukla yaşamışlardır.

Adını TETA beyin dalgasından alan, Theta-Healing Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendinisini kanserden iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde, Vianna Theta-Healing tekniğini geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir teknik haline getirmiştir.

Bir Theta-Healing uygulayıcısı ile çalışarak fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel sağlığa kavuşabilirsiniz. Theta-Healing uygulamak için sadece fiziksel bir rahatsızlığınız olması gerekmez. Hayatınızda istediklerinizi yapamıyorsanız, engellendiğinizi hissediyorsanız veya yeterince mutlu değilseniz bu da bir çeşit blokajdır.

Unutmayalım ki, tek engel düşüncelerimiz ve biziz. Düşüncelerimizi değiştirdiğimizde artık engeller de kalmayacaktır.

Hamileliğinin ilk 3 ayında olan kişiler haricinde herkes katılabilir.

Seminerden sonra hem kendinize hem de diğer kişilere bu tekniği YARADAN aracılığı ile uygulayabilir olacaksınız.

Programın içeriği

ThetaHealing şifası nasıl oluştu?

Düşüncelerin ve kelimelerin gücü,

Özgür irade ve birlikte yaratım,

Şifanın kuralları,

Şifa teknigi,

Grup ve bireysel şifa,

Yaratım ve gelecek okuması,

Hücresel iletişim,

Elektromanyetik alan,

İnanç çalışması,

Anahtar inançlar-kazma,

Hisler için programlar,

Ruh arkadaşları, ruh eşi,

Ruh parçacıkları,

Kas testi,

Beyin dalgaları,

Çakralar,

İnanç sistemleri,

7 seviyesi

İstek ve niyetlerimizi gerçekleştirmek,

Sezgilerin aktive edilmesi,

Beden taraması,

Gen yenileme,

DNA aktivasyonu ve daha fazlası

Advanced Dna info

 ThetaHealing® Tekniği Nedir

Seminer  sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında, “Türkiye” başlığı altında yer alacaktır.

BASIC DNA Eğitimindeki bilgiyi genişleterek etrafımızdaki Yedi Varoluş Seviyesini derinlemesine anlamak için bilgi verir. Öğrenci onu geride tutan eski kızgınlıklar, yeminler ve sözleri temizlemeyi öğrenir. Öğrenci “Rahimdeki Bebek” ve “Kırılmış Ruhu Onarma” çalışmalarıyla şifalanmayı keşfeder. Öğrenciye Seminerde yüklenilen Hislerle derin şifa ve aydınlanma getirir.

Bu seminer çok zevkli bir deneyimdir çünkü öğrenciler Yedinci Seviyeden şimdide yaşamanın nasıl olduğu ve kendini kabul etmenin ne olduğu gibi birçok yeni ve olumlu his ile doldurulurlar. Bu çalışma sırasında eğitmen

Eğitmen tarafından katılımcılara pozitif duygular ile ilgili birçok yükleme  yapılır.

 ThetaHealing® Tekniği Nedir

Theta Healing Tekniği Nedir?