• https://www.facebook.com/kozmikdenge/
  • Kozmik Enerji / Cosmoenergetics
  • Kozmik Enerji Uygulama ve Seminerleri
  • Kozmik Enerji
  • Kozmik Enerji Frekansları / Kanalları
  • THETA HEALING EĞİTİMİ
  • Theta Healing Eğitim Seminer ve Uygulama
  • ACCESS BARS
  • Hayat Bana Kolaylık, Neşe ve İhtişamla Geliyor
Kozmik Enerji Nedir?
Kozmik Enerji Eğitim Semineri
Aile Dizimi Karşıyaka
Aile Dizimi Grup Çalışması
Hipnoz Eğitim & Seans
Hipnoz Sertifika Programı İzmir
Access Bars Eğitimi
Access Bars Eğitim & Seans
Etkinlik Takvimi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret32395
Site Haritası

Anasayfa

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMİ ANKARA Kozmik Enerji Nasıl Başlamıştır? Kozmik Enerji; Dr. Vladimir Petrov tarafından temizleme, korunma ve bilgi üzerine, 1983 yılında geliştirilmiş bir ruhsal dönüşüm yöntemidir. İlk keşif gezisine 1983 yılında Tien Shan dağlarında çıkan Petrov frekansların denetlenebilmesi açısından çalışmalara başladı. Yoğun araştırmalar sonucunda 1994 yılında ilk kozmik enerji merkezini kurdu. Petrov'un okulu kurarken ilk amacı yoğun bilgi toplamak ve bu bilgiyi insanlara katkı olacak şekilde sunabilmekti. Bu çalışmalar ile geliştirdiği KOZMİK ENERJİ yöntemi ve uygulaması insanlığa sunulmuştur. Kozmik Enerji Nedir? Kozmik Enerji uygulaması Petrov tarafından yeni bir bilgi sistemi olarak kurulmuştur. Uygulanan ve uygulayıcısı olan kişilere hızlı bilgi vermek ile zihinsel ve evrimsel gelişimi hızla sağlayabilmelerini sağlamak kozmik enerjinin en önemli amaçlarındandır. Üç gün gibi kısa bir sürede bir insanın kendi hayatında ve çevresinde bir farkındalık yaratabilmesi amaçlanmaktadır.
Hipnoz Eğitimi İzmir | Burak Gökhan Sayıcı Hipnoza Giriş, Hipnozun Tarihçesi, Hipnoza Uygun Kişileri Belirlemek, Bilinçaltı Nedir, Bilinçaltı Nasıl Çalışır, Hipnoz Derinliği Ölçmek. - Hipnoz Nedir? - Telkine Yatkınlık Testleri ve Uygulanması - Hipnoza Girmeyi etkileyen Faktörler -Hipnoterapistin dikkat etmesi gerekenler -Hipnoza Alma Yöntemleri -Derinleştirme Teknikleri - Nasıl Hipnotize Edilir - Trans derinliği Ölçme Derinlik Testlerinin Kullanımı - Telkin Yöntemi - Telkin kullanarak problem çözme - Telkin yöntemi kullanarak motivasyon sağlama becerisi - Hipnozun Tarihi - Grup hipnozu ve uygulamalı gösterim - Pratik Çalışmaları · 1. Modül katılımcılara danışanlarını hipnoza alabilme, derinleştirebilme, trans derinliği ölçebilme ve Telkin vermeye becerileri kazandırmayı hedefler. Ek hipnoza alma teknikleri - Derinleştirilmenin Arttırılması - Hipnoz Seanslarının Yapısı ve Yönetimi - Anamnez alma, davranış değerlendirme ve amaç belirleme
Access Foundation Kendin Ol Dünyayı Değiştir. Access Foundation; İçinde yaşamaya zorlandığımız matriksi, yapıyı ve işlevsel gerçekliği öğrenmekle ilgilidir. Bu yapıda yaşamaya devam etmemiz gerekmez, ama diğer insanların işlediği yapıyla nasıl başa çıkabileceğimizi öğreniriz. Bu dört gün diğer herkesin yaşadığı yapı ile ilgili size farkındalık vermekle ilgilidir. Access Foundation ile insanların sahip oldukları bakış açılarıyla nasıl sıkışıp kaldıklarını, içeriksel evrenlerine nasıl saplanıp kaldıklarını, neleri değiştire bileceklerini ve nerelerde değişemeyeceklerini görmeye başlayacaksınız. Bu sizin hep uyum sağlayabilmeyi, çıkar sağlayabilmeyi, kazanmayı ve kaybetmeyi nasıl önleyebileceğinizi gözettiğiniz içerikli evrenden çıkıp seçim, soru, olasılık ve katkıdan işleyebileceğiniz içeriksiz farkındalığa girme seçeneği sunacak. En büyük kudret bir şeyi ve her şeyi değiştirip dönüştürme yeteneğine sahip olmaktır. Bu sizin işlediğinizi görmek istediğiniz alandır.
 2 

Kozmik Enerji Nedir? Cosmoenergetics

Kozmik Enerji  / Kozmoenerji, enerji dünyası hakkında nispeten yeni bir bilgi sistemidir, Rusya'da 90'lı yılların başından beri hızla gelişmektedir ve bu süre zarfında bu yolun birçok taraftarını bulmuştur. Modern Kozmik Enerji / kozmoenerji, yalnızca pratik bilgiye dayanan, enerjiler dünyasını anlamak için evrensel bir sistemdir. Bu bilginin gerçeği için ana kriter burada ve şimdi doğrudan uygulama imkanı, alınan bilgi ve enerjinin alaka düzeyidir. İnsan evriminin yolu, onun gerçek maneviyatı, bu sarsılmaz ilkeler üzerine inşa edilmiştir.
Detaylı Bilgi İçin>>


Bu sitede bulunan yazı, hizmet,  veya seminerler tedavi amacını kapsamamaktadır. www.kozmikdenge.com sitesinde bulunan yazılar, hizmet veya ürünler bireysel/kişisel gelişim ve dönüşüme hizmet ederek, kişilerin yaşam kalitesini arttırmak için hazırlanmıştır.

Hastalık veya sorunlarınızın teşhis ve tedavisi için yetkili bir doktora veya hastaneye başvurunuz.